Par mums

Rīgas Sesoma kopš 1997. gada veiksmīgi darbojas kā izplatītājs reklāmas materiālu un lielformāta digitālās drukas, dažādu griešanas tehnoloģiju, sietspiedes un laminēšanas iekārtu tirgū Latvijā.

Mūsu specializācija ir kvalitatīvu iekārtu un materiālu tirdzniecība, kā arī konsultācijas un serviss.

Saviem klientiem piedāvājam plašu minētajās nozarēs pielietojamo materiālu klāstu no noliktavas Rīgā un piegādājam kvalitatīvas iekārtas no visas pasaules. Mēs sadarbojamies ar pasaulē vadošajiem iekārtu un materiālu ražotājiem un nemitīgi sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai, lai varētu piedāvāt klientiem mūsdienīgus un kompetentus risinājums.

Mēs atrodam efektīvākos risinājumus mūsu klientiem! Mēs augam līdz ar savu augošo klientu pulku!

 MUTOH North Europe S.A.

SIA Rīgas Sesoma kopā ar uzņēmumiem Sesoma OY (Somija), Sericomex Sweden AB (Zviedrija), Sesoma OU (Igaunija) un Sesoma UAB (Lietuva) veido  MUTOH North Europe grupu, kas sadarbojas un apkalpo vairāk nekā 40 000 klientu Baltijas valstīs un citur Ziemeļeiropā.

MUTOH North Europe grupa ir MUTOH HOLDINGS CO., LTD. Eiropas uzņēmuma Mutoh Belgium N.V. daļa. Mutoh Belgium N.V. ir dibināts 1991. gadā un ir vadošais griezējploteru un liela formāta piezo ink jet printeru ražotājs Eiropā. Mutoh Belgium N.V. produkcija tiek izmantota reklāmas ražošanai un citām ar grafiku saistītām nozarēm un tiek izplatīta visā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.