WILFLEX

WILFLEX BALTĀS KRĀSAS

EPIC SPRINT WHITE 11335PWF

Wilflex™ Epic Sprint White baltā krāsa ir augstas kvalitātes, bez ftalātu produkts. Sprint White baltā krāsa var tikt drukāta gan kā padruka, gan kā sedzošā. Tā ir ļoti ātri žūstoša un ar minimālu lipīgumu, labi pieglauž tekstila diegus, spilgta. Paredzēta kokvilnai.

EPIC QUICK WHITE 11835PWF

Wilflex™ Epic Quick White baltā krāsa ir augstas kvalitātes, bez ftalātu produkts. Quick White baltā krāsa var tikt drukāta gan kā padruka, gan kā sedzošā. Tā ir ļoti ātri žūstoša un ar minimālu lipīgumu, labi pieglauž tekstila diegus, spilgta. Paredzēta kokvilnai un jaukta tipa audumiem, kad parastā krāsa plūst un neveido asu punktu.

EPIC ATHLETIC LB WHITE 11195PFW

Wilflex™ Epic Athletic LB White ir bez ftalātu krāsa ar labu sedzamību drukai uz poliestera (sporta apģērbu) un citu veidu jauktiem audumiem.

EPIC STRETCH WHITE 11000PFS

Jaunā, Epic sērijas, Stretch White krāsa.

Wilflex Epic™ Stretch White ir paredzēta žāvēšanai zemās temperatūrās, lai nepieļautu apdrukājamā materiāla saraušanos. Var izmantot arī, lai bloķētu sintētisku audumu pigmentu migrēšanu, kas izmaina uzdrukātās krāsas toni.

OLYMPIA PLUS WHITE 11135WHT

Krāsa pieejama kamēr prece ir noliktavā.

Piesātināta, necaurspīdīga baltā sietspiedes krāsa, kas viegli drukājas, izmantojama tikai100% kokvilnai.

 

EPIC EFEKTU SĒRIJA

EPIC HD CLEAR 2 10009PFXHDC 

Wilflex Epic HD Clear var tikt izmantots, lai radītu glancētu, gēla vai lakas efektu. Piejaucot krāsai, tas padara to glancētu. Efekta pastiprināšanai iesakām izmantot PLUS 9000 emulsiju. Iespējams arī jaukt kopā ar citiem Wilflex efektiem, lai radītu unikālus dizainus.

EPIC SCULPTURE BASE 10650PFXSCP

Wilflex Epic Sculpture Base ir speciāli veidota bāze tā saucamajai 3D vai reljefa drukai. Druku iespējams veidot gan ar asām kontūrām, gan ar reljefainu virsmu atkarībā no lietotā sieta un drukas metodes. Ar Epic Sculpture Base iespējams nodrukāt pat ļoti smalkas detaļas.

EPIC CORK BASE  18000PFXCB

Epic Cork Base ir paredzēta, lai veidotu korķa materiālam līdzīgu efektu. Druka veidojas mīksta, bet tai pašā laikā noturīga un elastīga. Epic Cork var tikt izmantota visa veida drukas darbiem tai skaitā 3D vai reljefa drukai.

EPIC FASHION SOFT BASE 10340PFXFSB

Epic Fashion Soft Base ir paredzēta, lai simulētu ūdens bāzes krāsu druku ar ļoti maigu un līdzenu rezultātu. Epic Fashion Soft Base spēj iesūkties materiālā un kļūt par daļu no auduma. Šo bāzi iespējams jaukt ar MX sērijas krāsām, lai pēc vajadzības radītu dažādus toņus.

EPIC NATURAL SUEDE 10425PFXNS

Epic Natural Suede Base veido zamša vai velveta efektu ar labu elastību un noturību. Var jaukt kopā ar citu efektu bāzēm, lai radītu tādus drukas efektus kā, piemēram, āda un tml

EPIC FLEXIPUFF ADDITIVE 10520PFXFLEX

Sajaucot ar krāsu veido tā saucamo „Puff” efektu

EPIC FINESSE 10150PFXFNS

Epic sērijas krāsu mīkstinātājs, pievienot 10-20%.

EPIC CURABLE REDUCER 10070PFXCR

Krāsas atšķaidītājs. Pievienojot 5% padarīs krāsu par 25% šķidrāku. Neietekmē krāsas žūšanas ilgumu.

EPIC PERFORMANCE UB GRAY 10545PFXUBG

Epic Performance Underbase Gray ir paredzēta drukai uz krāsotiem sintētiskiem audumiem kā padruka, lai bloķētu auduma krāsvielu reaģēšanu ar uzdrukāto krāsu.

EPIC STRETCH BASE 10005PFX

Wilflex Epic™ Stretch Base ir domāta žāvēšanai zemās temperatūrās, lai novērstu termo–jūtīgu materiālu saraušanos un / vai kušanu.

 

 

EPIC CMYK PROCESA KRĀSAS

Materiāla nosaukums Apraksts Iepakojums
EPIC PROCESS BLACK 19850PFX Melna 1L
EPIC PROCESS MAGENTA 49850PFX Madženta 1L
EPIC PROCESS CYAN 69850PFX Zila 1L
EPIC PROCESS YELLOW 89850PFX Dzeltena 1L