PLUS Emulsijas

Piedāvājam plašu emulsiju klāstu sietspiedei no ražotāja MacDermid Autotype:

 

Emulsija PLUS 6000

Divu komponentu emulsija ūdens bāzes krāsām. Diazo pulveri pievienot tieši emulsijā (nejaukt ar ūdeni!), maisīt 2-5 minūtes un atstāt uz 15 minūtēm pirms lietošanas. Standarta slāņu skaits 2+2, žāvēt horizontāli ar rākeļa pusi uz augšu temperatūrā līdz 30ºC. Emulsijas noņemšanai izmantot Autostrip Gel, ēnu noņemšanai – Autohaze.

Emulsija PLUS 7000

Divu komponentu emulsija plastizola, solventa un UV krāsām. Diazo pulveri pievienot tieši emulsijā (nejaukt ar ūdeni!), maisīt 2-5 minūtes un atstāt uz 15 minūtēm pirms lietošanas. Standarta slāņu skaits 2+2, žāvēt horizontāli ar rākeļa pusi uz augšu temperatūrā līdz 30ºC. Emulsijas noņemšanai izmantot Autostrip Gel, ēnu noņemšanai – Autohaze.

Emulsija PLUS 8000

Divu komponentu emulsija ūdens bāzes, plastizola, solventa un UV krāsām. Ātri žūst un nodrošina īsu eksponēšanas laiku. Diazo pulveri pievienot tieši emulsijā (nejaukt ar ūdeni!), maisīt 2-5 minūtes un atstāt uz 15 minūtēm pirms lietošanas. Standarta slāņu skaits 2+2, žāvēt horizontāli ar rākeļa pusi uz augšu temperatūrā līdz 30ºC. Emulsijas noņemšanai izmantot Autostrip Gel, ēnu noņemšanai – Autohaze.

Emulsija PLUS 9000

Viena komponenta emulsija galvenokārt plastizola krāsām. Paredzēta 3D efekta panākšanai ar asām kontūrām. Labi strādā kopā ar Wilflex Efektu sēriju. Standarta slāņu skaits 2+2, žāvēt horizontāli ar rākeļa pusi uz augšu temperatūrā līdz 30ºC. Detalizēta lietošanas pamācība pēc pieprasījuma. Emulsijas noņemšanai izmantot Autostrip Gel, ēnu noņemšanai – Autohaze.