Pārnesamās un trafaretu plēves

Uzzini vairāk par ražotājiem viņu mājas lapās: Aslan  un R Tape.

ASLAN S 920

Plēve trafaretiem – krāsošanas un lakošanas darbiem, ideāls materiāls, lai izgatavotu automobiļu tentus.

 

ASLAN S 66

Pašlīmējošās trafaretu plēve darbam ar smilšu strūklu, izmantojama pie vidējām slodzēm, strādājot uz cietiem materiāliem kā stikls un pulēts akmens. Līmēšana min. +15 C. Izmantošana -10C līdz +80C. Biezums 250 mikronu.

 

ASLAN S 64

Pašlīmējoša trafaretu plēve darbam ar smilšu strūklu, izmantojama pie augstām slodzēm, strādājot uz cietiem materiāliem kā stikls un pulēts akmens. Līmēšana min. +15 C. Izmantošana -10C līdz +80C. Biezums 330 mikronu.

 

BRT+ (300 mikroni)

Trafaretu PVC plēve izveidota darbam ar smilšu strūklas aplikācijām – marmoru, granītu, stiklu u.c. 300 mikroni kalandrēta PVC plēve darbam ar smilšu strūklu. Noņemama poliakrilāta dispersija. Līmplēves papīra pamatne ir ar 121 g/m2 vai 136 g/m2 lielu silikona „claycoated” tipu.

 

BRT+ (400 mikroni)

Trafaretu PVC plēve izveidota darbam ar smilšu strūklas aplikācijām – marmoru, granītu, stiklu u.c. 400 mikroni kalandrēta PVC plēve darbam ar smilšu strūklu. Noņemama poliakrilāta dispersija. Līmplēves papīra pamatne ir ar 121 g/m2 vai 136 g/m2 lielu silikona „claycoated” tipu.

 

R TAPE 4075RLA

Papīra pārnesamā plēve no līmplēves izgriezto objektu pārnešanai uz aplīmējamo virsmu. Produkts satur RLA piedevu, kas veicina pielipšanu silikona pamatnes papīram – ērtākai sagatavju transportēšanai.

 

R TAPE AT65

Caurspīdīga polietilēna pārnesamā plēve no līmplēves izgriezto objektu pārnešanai uz aplīmējamo virsmu.