RollsRoller aplikatori – tagad arī Sesoma uzņēmumu piedāvājumā!

RollsRoler-logo

RollsRoller līmēšanas galdi, griešanas rīki, ruļļu pacelšanas iekārtas turpmāk būs Sesoma kompāniju piedāvājumā un esam pārliecināti, ka visas šīs iekārtas būs interesantas ikvienam uzņēmumam, kas darbojas reklāmas ražošanas un digitālās drukas nozarē.

RollsRoller ir līmēšanas galdu izgudrotājs un pamatlicējs, pirmā iekārta tika radīta un pārdota zem RollsRoller preču zīmes 1998. gadā.  Kopš tā laika jau vairāki tūkstoši iekārtu ir pārdoti visā pasaulē, lai atvieglotu līmplēves uzklāšanu uz cietām loksnēm , lai uzklātu pārnešanas plēvi uz jau gataviem darbiem un lai tos laminētu. Mūsdienās ir pieejamas jau vairākas papildus opcijas, ko var savienot ar RollsRoller iekārtām, tādējādi vēl vairāk paplašinot to izmantošanas iespējas. Visbeidzot RollsRoller var tikt izmantots kā darba galds jebkurām reklāmas izgatavošanas vajadzībām, jo tas ir klāts ar īpašu materiālu, kam piemīt spēja savilkt visas griezumu vietas.

Ir divas sērijas ar līmēšanas galdiem – RollsRoller un Roll-X (Roll‑X ir iespējams izjaukt, lai atvieglotu novietošanu mazās telpās ar mazām ar standarta durvju ailēm, kur viengabalainās iekārtas nav iespējams ienest). Katrai no tām pieejami dažādi galda izmēri.