Starpsienas

Lielas telpas bieži šķiet bezpersoniskas un nepiedāvā nekādu privātumu. Skaņa šādās telpās izplatās bez jebkādiem šķēršļiem un ierobežojumiem, kā rezultātā skaņa telpā palielinās un savstarpējā komunikācija kļūst apgrūtināta. Tas nenovēršami rezultējas neapmierinātībā, stresā un koncentrēšanās traucējumos  darba vidē.

Izmantojot skaņu absorbējošus telpas dalītājus, dažādas zonas telpā var tikt vizuāli un akustiski izolētas viena no otras. Tā kā šie dalītāji ir viegli pārvietojami, nepieciešamības gadījumā telpas zonas var tikt ērti pielāgotas. Darba telpās un birojos uzlabojas darbinieku produktivitāte, uzgaidāmajās telpās tiek radīta klusuma un privātuma noskaņa.

Papildu akustiskiem uzlabojumiem, telpā var tikt radīti arī katras telpas zonas individuāli dizaini, jo konstrukciju ir iespējams noformēt no abām pusēm ar individuāli apdrukātu tekstilu. Attēli var tikt nomainīti jebkurā brīdī – ātri un vienkārši.

Tekstili, kurus mēs iesakam šiem mērķiem, var tikt apdrukāti ar augstas izšķirtspējas attēliem un fotogrāfijām, un tos raksturo izteiksmīgas un reālistiskas krāsas.

 

Raksturojums:

  • Akustiska un vizuāla atdalīšana: ļauj radīt privātumu
  • Skaņas absorbcija un izolācija
  • Individuāls un maināms dizains
  • Pieejami dažādi izmēri un formas
  • 100 mm abpusējs brīvi stāvošs profils