Griestu paneļi

Izmantojot skaņu absorbējošus griestu paneļus telpu akustika tiek ievērojami uzlabota un atbalss samazināta. Brīvi karājošies griestu paneļi labi absorbē skaņu un novērš skaņas atstarošanos no gludām virsmām. Tie samazina trokšņu līmeni un nodrošina patīkamu akustiku telpā.

Telpu akustika ir svarīgs faktors cilvēka ikdienas dzīvē. Ja mūsu ikdienas vidē ir optimāla telpu akustika, tad mēs spējam viegli koncentrēties, ir augsta runas saprotamība un telpai ir patīkama akustiska un atmosfēra. Tomēr gludas un plašas virsmas, tādas kā sienas griesti, logi un grīdas labi atstaro skaņu, tādējādi telpā rodas traucējoša atbalss.

Paneļiem ir izteikta efektivitāte, jo tie ir iekarināti griestos un efektīvi darbojas no abām pusēm absorbējot skaņu. Griestu paneļi var būt ar personalizētu dizainu, jo to ir iespējams noformēt ar individuāli apdrukātu tekstilu.

Tekstili, kurus mēs iesakām šiem mērķiem, var tikt apdrukāti ar augstas izšķirtspējas attēliem un fotogrāfijām, un tos raksturo izteiksmīgas un reālistiskas krāsas.

 

Raksturojums:

  • Akustiska un vizuāla atdalīšana: ļauj radīt privātumu
  • Skaņas absorbcija un izolācija
  • Individuāls un maināms dizains
  • Pieejami dažādi izmēri un formas
  • Iekarināms tikai 50 mm attālumā no griestiem.