Audio attēli

Apvieno mākslu ar skaņu

Augstas kvalitātes skaņa un Jūsu izvēlēts attēls apvienots vienā Primex produktā – Audio attēls. Alumīnija profili ar iestrādātiem skaļruņiem, kas novietoti aiz apdrukāta tekstila.

Jūsu izvēlētā attēla augstas kvalitātes izdruka uz tekstila materiāla ir īpaši testēta attiecībā uz savienojamību ar skaļruņiem.

Tekstils ir neburzīgs un viegli mazgājams ūdens temperatūrā līdz 30 grādiem (ja kā apdrukāšanas metode izmantota sublimācijas druka), tādējādi pagarinot produkta ilgtspējību.

Atbilst B1 standartam – nav viegli uzliesmojošs, izmantojams sabiedriskās vietās.
2 augstas kvalitātes Monacor skaļruņi  nodrošinās lielisku skaņu un ir viegli darbināmi izmantojot Bluetooth viedtālrunī, planšetē vai portatīvajā datorā. Eleganti iestrādāta poga ļauj kontrolēt basu lietojamību mājas apstākļos. Savukārt apmeklētāji viesnīcā var pieslēgties izmantojot atsevišķu režīmu. Vairāk par iespējam variet uzzināt produkta datu lapā.

Ideāls risinājums kā atskaņot iecienītāko mūziku mājās, veikalos, viesnīcās, uzgaidāmajās telpās, kā arī restorānos, ārstu pieņemšanas vietās un daudz kur citur.

 

Raksturojums:

  • Bezvadu kontrole izmantojot Bluetooth
  • Nav nepieciešami vadi
  • Var novietot pie griestiem vai izmantot kā telpas sadalītāju
  • Skaņa un attēls apvienots vienā produktā.