SETeMa E-Wash

SETeMa E-Wash ir modulāra tekstila materiālu ruļļos mazgāšanas iekārta ar trīs sekcijām, kas piemērota dažādiem audumiem un šķiedru veidiem.

Atsevišķas mazgāšanas sekcijas izmanto ūdeni gan atkārtoti, gan jaunu. Iekārtā pieejamas standarta izsmidzināšanas sprauslas vai  augsta spiediena strūklas, kam spiedienu nodrošina cirkulācijas pumpji, ievērojami palielinot mazgāšanas efektu. Ūdens padeves spiediens var tikt regulēts atsevišķi katrā sekcijā.

Lai nodrošinātu zemu enerģijas patēriņu, E-Wash katra sekcija ir aprīkota ar sistēmu, kas nomaina silto, izmantoto ūdeni pret jaunu auksto ūdeni. Gaiss vakuuma sistēmā tiek cirkulēts atkārtoti un iekārta ir pilnībā termāli izolēta.

Vakuuma sistēma katrā no trīs mazgāšanas sekcijām ir pielāgota, lai nomainītu krāsvielas un auduma daļu saturošo ūdeni, tādā veidā nodrošinot, ka līdz ar auduma nonākšanu nākamajā sekcijā tajā nenonāk piesārņotais ūdens – katrā sekcijā audums tiek apsmidzināts ar tīru ūdeni, tādējādi palielinot mazgāšanas efektu.

Iebūvētā vakuuma sistēma nodrošina, ka mitruma līmenis sintētiskos materiālos būs vien 30 %, savukārt dabīgās šķiedras audumiem – 60%.

E-Wash iekārtā vienlaicīgi ietilpst 9 m auduma, un tā uzsilda ūdeni līdz 90°C, tādā veidā nodrošinot ātru auduma apstrādi.

Iespējams kontrolēt mazgāšanas ātrumu, ūdens temperatūru un vakuuma stiprumu atkarībā no auduma veida katrā sekcijā, izmantojot iebūvētu PLC kontrolpaneli.

Vairākas E-Wash iekārtas var tikt savienotas, lai paaugstinātu darba efektivitāti, kā arī tās iespējams savienot ar Porta-Wash un Porta-Pad iekārtām.

E-Wash savienojumā ar Portafix Universal vai Drum-Dryer veido pilnīgu fiksācijas – mazgāšanas – žāvēšanas iekārtu līniju.

E-Wash pieejams 1.85, 2.50 un 3.40 metru platumā un ir ražots no nerušējoša tērauda.

E-Wash ir CE marķējums.