Mutoh ValueJet 1626UH

ValueJet VJ-1626UH ir pirmais Mutoh lielformāta LED-UV ražošanas printeris. VJ-1626UH hibrīda printeris ir 64” (165 cm) plats un spēj nodrošināt augstas kvalitātes drukas uz plaša klāsta materiāliem ruļļos un cietās loksnēs, ieskaitot ABS, Alu-board, PC, PE, PET, PMMA (akrils), PP, PS, PVH, uncoated Tyvek® un stikla.

VJ-1626UH ļauj printēt uz plašas materiālu virsmas, lai veidotu grafikas, kas izceļas un ar vairākām kārtām lakas var panākt īpašu spīdumu. Jaunākās LED UV lampas samazina enerģijas izmaksas un nodrošina īpaši precīzas izdrukas, kuras būs iespējams izmantot uzreiz pēc izprintēšanas. Tās samazina augsto temperatūru darba laikā un ļauj printēt uz karstuma neizturīgām virsmām.

Salīdzinājumā ar „klasisko“ UV druku, Mutoh LED UV tehnoloģija nodrošina veselības, drošības un vides priekšrocības, jo neveicina ozona veidošanos un ir bez dzīvsudraba un svina. Jāpiemin, ka Mutoh jaunā LED UV tinte un laka ir bez kaitīgajiem organiskajiem savienojumiem, kā arī nesatur bīstamus gaisa piesārņotājus.

ValueJet VJ-1626UH printeris spēj ražot augstas kvalitātes grafikas īstermiņa vajadzībām, kā piemēram, gada tirgus materiāliem, POP, interjera apdarēm, prototipiem, baneriem, plakātiem.

Specifikācija:

  •  Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet Tehnoloģija. Drukas galvas 1, 180 sprauslas x 8 rindās. Piliena izmērs no 3.8pl līdz 28pl. Automātiski regulējams drukas galvas augstums.
  • Minimālais materiāla platums 182 mm / Maksimālais materiāla platums 1625 mm.
  • Maksimālais drukas platums 1615mm.
  • Maksimālais materiāla biezums 15 mm.
  • Žāvēšanas sistēma ar LED UV lampām – 14 250 stundām.
  • LED UV tintes.
  • Tinte / Iepakojums CMYK + Laka 220 ml / 800 ml, Balts 220 ml / 500 ml. Tintes: CMYK (CCMMYK), CMYK + Balts + Laka.