Ergosoft

Ergosoft PosterPrint 14

ErgoSoft PosterPrint 14 RIP apvieno iespaidīgu ražošanas sniegumu, augstu attēlu kvalitāti un lielisku krāsu precizitāti. PosterPrint 14 turpina pastiprināt ErgoSoft vēlmi attīstīt pašu iedarbīgāko, bet tajā pašā laikā viegli lietojamu programmu. PosterPrint 14 ir industriāls risinājums lielformāta drukai. Uzticams drukas serveris, intuitīvs attēla izkārtojums, efektīvs darbību menedžments un vislabākā tinšu sistēmas kontrole ir apvienots vienā risinājumā- PosterPrint 14.

 

Ergosoft StudioPrint 14

ErgoSoft StudioPrint 14 RIP ļauj fotogrāfiem maksimizēt to ieguldījumu, sasniedzot augstāko kvalitāti un pilnīgu kontroli pār drukas procesu. StudioPrint 14 apvieno teicamu attēlu kvalitāti, izteiksmīgu krāsu gammu, precīzas krāsas un ļoti vieglu lietošanu.

 

Ergosoft TexPrint 14

ErgoSoft TexPrint RIP jau ilgu laiku ir Eiropas izplatītākie risinājumi, kas paredzēti tekstila produkcijai. Pateicoties uzlabojumiem, TexPrint 14 ir sasniedzis jaunu efektivitātes un kvalitātes līmeni. TexPrint 14 ir teicams risinājums visos gadījumos: drukājot tieši uz tekstila, sublimācijas darbiem, biežāk sastopamajiem tapsējumiem, peldēšanai paredzētiem apģērbiem, audumu paraugiem vai pat sniega dēļiem.