Aristo ARISTOMAT TL-Series

Ar ARISTOMAT TL ātriem griezējiem ARISTO piedāvā pilnīgi jaunas paaudzes „flatbed” ploterus. Precīzs griezējs ar pieeju darba virsmai no visām pusēm. Tā nepārspējamās īpašības ir īpaša izturība, vismodernākās vadības tehnoloģijas, efektīva vakuuma sistēma un vieglas lietošanas programmatūra ARISTO CutterControPanel.

Nozīmīgas funkcijas kā manuālā kontrole vai sākotnējie iestatījumi var tikt veikti jebkurā vietā, izmantojot pārnēsājamo kontroles pulti.

Šie liela izmēra griezēji ir izturīgi un robusti savā konstrukcijā un precīzi un izturīgi savā darbībā. Šīs iekārtas, kas izgatavotas ilgstošai lietošanai, griež visdažādākos materiālus viegli un ātri, un ir sevi pierādījušas, piemēram, kombinācijā ar jauno MultiHead IV dažādu materiālu apstrādē.

Pieejami trīs virsmu izmēri no 1300x1000mm līdz 1600x2500mm, dažādas vakuuma sistēmas un pati modernākā tehnoloģija, kas ARISTOMAT TL griezējus padara īpaši piemērotus saplākšņu, laminātu, gumijas, cietu šķiedru un robainu kartonu griešanai.

Papildus automatizētam procesam griezēju var apvienot ar konveijeri.

Procesa automatizācijai ir ieejami vairāki palīglīdzekļi kā papildus aprīkojums, piemēram, vakuuma konveijers, uztīšanas un notīšanas aprīkojums (arī smagiem materiāliem) un efektīva kontroles un drošības uzraudzības sistēma Automatic Eye.